Buněčné terapie a tkáňové inženýrství  
Předposlední díl z šestidílného seriálu přednášek pro učitele biologie jsme věnovali buněčným terapiím, tkáňovému inženýrství a oboru „brain-machine (computer) interface“.
Předposlední díl z šestidílného seriálu přednášek pro učitele biologie jsme věnovali buněčným terapiím, tkáňovému inženýrství a oboru „brain-machine (computer) interface“. Zájemci nacházejí v rubrice Kabinet tradiční powerpointovou prezentaci naporcovanou pro lepší „stravitelnost“ vaším internetem do šesti kusů. Omlouváme se  všem, že zároveň neumisťujeme na server text přednášky. Momentálně autor přednášek „krutě nestíhá“ a žádá o strpení. Nedočkavce odkazuje na příslušné kapitoly knihy „Klonování – hrozba nebo naděje“. Informace, které jdou nad rámec kapitol v knize (tj. poslední korejský úspěch v oblasti terapeutického klonování a problematiku „brain-machine interface“) najdete v připojených textech. Jen co popadneme dechu (nebo jen co nám namontují nový „machine-brain interface“), uvedeme vše do pořádku.
Děkujeme za pochopení. 
Osli

 Poznámka: Články v rubrice Kabinet jsou určeny pro potřeby pedagogů.  Jsou doplněny obrázkovými soubory o velikosti přesahující 1 MB. Stahování připojených souborů může trvat několik minut.

Připojené presentace ve formátu  ppt: Proč klonovat člověka; Etické problémy; Proměna somatických buněk na ESC.

Datum: 19.02.2004
Tisk článku


Diskuze:


Diskuze je otevřená pouze 7dní od zvěřejnění příspěvku nebo na povolení redakce








Zásady ochrany osobních údajů webu osel.cz