Nastal čas stolků s vícedotykovým displejem  
Při návštěvách kanceláří se již můžeme setkat se stolky vybavenými multi-touch displejem s různými aplikacemi.

 

Touchscape Multi-Touch vyráběný firmou Touchscape, má 47palcový displej, který může zobrazit obrázky ve vysokém rozlišení 1920 x 1080 pixelů (High-definition, HD). Tato technologie má široké možnosti využití od vážných prezentací po hry.

 

Výrobce do poměrně standardně vyhlížejícího stolku z akrylátu zabudoval seriózní hardware. Displej má 3,4GHz quad-core procesor Phenon, který je schopen čerpat podporu ze 4GB paměti vyhrazené pro procesor. Systém má k dispozici 180 gigabajtů úložného prostoru a lze jej připojit bezdrátově pomocí některého z následujících standardů: Bluetooth, Wi-Fi, USB, Ethernet nebo 3G.

 


LCD obrazovka s velkým pozorovacím úhlem je vybavena 8bitovým mikroprocesorem, který umožňuje více souběžných vstupů. Jas nastavuje senzor automaticky podle okolního osvětlení.
Pro případ, že by některý z návštěvníků považoval zařízení opravdu za konferenční stolek na odkládání šálku s kávou, je displej opatřen vrstvou odolnou proti vodě a poškrábání. Touchscape je k dispozici v některých standardních konfiguracích, ale propagačním verzím, jež mají ohromit nebo zabavit příchozí, se meze nekladou. Zajímají-li vás ceny, budete muset kontaktovat přímo společnost, která je na stránce nezveřejňuje.

Pramen: http://touchscape. … offee-table/

 

Případně levnější verze:

 

Datum: 22.02.2011 09:59
Tisk článku

ČCHI Energie pro život a techniku - Žert Vlastimil, Sándor Andrej
 
 
cena původní: 238 Kč
cena: 212 Kč
ČCHI Energie pro život a techniku
Žert Vlastimil, Sándor Andrej

Diskuze:

Viděl jsem vyzkoušel jsem

Pavel Kolar,2011-02-22 18:30:19

a nijaké extra nadšení se zrovna nekonalo. Je to taková pořádně drahá hračka.

Odpovědět
Pro přispívání do diskuze musíte být přihlášeni
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace