Kulturní rubrika  
Petra Buzková předváděla perly, Petr nic nepředváděl
 Jsou období, kdy se řada „krmičů“ těchto stránek ulejvá a z Osla se pak stává: One-man Show. Asi už tušíte že tím showmanem a oslím krmičem míním Jaroslava Petra. Chci vám na něj „prásknout“, že dnes našemu Petrovi udělovali ve staroslavném Karolinu profesorský titul. A protože mu k tomu blahopřála i ministryně školství, nemohl chybět ani Osel, který se snažil vše zdokumentovat. Neměl to ale léhké, neboť showman Petr se s tím nemazlil. Vzal si desky s papírem, otočil se a šel si sednout. A tak se stalo, že než Minolta zaostřila a propočítala expozici, bleskla už jen na jeho zátylek. Akt s Buzkovou byl natolik krátký, že na snímku je ministrynino rozčarování jasně patrné.

Protagonista Petr s Petrou (Petru poznáte podle perel).

 I když Jaroslav Petr už má všechny nejvyšší pedagogické i vědecké tituly, ocenění, které uděluje redakce Osla, mu dosud unikalo. Nominaci na naše nejvyšší ocenění Petr obdržel za jeho 4 kopy článků (přesně 240 kousků), které na www.osel.cz publikoval během dvou let.


Udělení titulu „Vrchní podoslí“ udělalo Jaroslavu Petrovi evidentně radost.

Pokud chcete Petrovi  poblahopřát, může to vyjádřit hlasováním u tohoto příspěvku – stačí zmačknout jedničku.
Naše redakce hlasuje pětkou (to znamená že mu také blahopřejeme, ale vzhledem k té profesuře, s typicky českou upřímnou závistí).   

Autor: Redakce
Datum: 21.05.2004
Tisk článku

Osobnost vědeckého pracovníka - Dostál Daniel
 
 
cena původní: 220 Kč
cena: 205 Kč
Osobnost vědeckého pracovníka
Dostál Daniel

Diskuze:

Perly

Václav,2006-03-18 22:54:25

Je jim osmnáct, tak ať si dělají, co se jim líbí a není v rozporu s dobrými mravy.

Odpovědět

Děkujeme

Rodiče,2004-05-24 19:41:24

Gratulujeme k titulu a děkujeme za vědeckou výchovu dcery Jany. V lepších rukou se těžko kdy mohla ocitnout (ale to už jsme věděli před pár lety).

Odpovědět

Také se připojuji

Eva,2004-05-24 08:28:33

k blahopřání panu profesorovi a Oslíkovi od něho přeji další kopy skvělých článků .
Stálá čtenářka

Odpovědět

No ono je pochopitelné, že se s tím nemazlil,

Pavel Brož,2004-05-22 12:13:09

protože mu podle mě ten profesorský titul vzhledem k jeho obrovským znalostem už dávno náleží. Být odborníkem jeho ražení, tak bych na jeho místě při té příležitosti ještě utrousil: "To to trvalo!" :-)))
Pane profesore, ze srdce blahopřeji!

Odpovědět
Pro přispívání do diskuze musíte být přihlášeni
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace