Orgasmatron „Sally“  
Ženy, které nemohou dosáhnout orgasmu si nyní mohou nechat dát implantát, který „dokáže divy“…
Nejen bulvární, ale také odborné časopisy nyní píší o stimulátoru, který bývá nazýván „orgasmatron“,  „stimulátor Sally“ a nebo jen prostě - přístroj navozující orgasmus. Klinické zkoušky tohoto zařízení již byly v USA zahájeny. Souhlas k odzkoušení dalo samotné americké ministerstvo pro kontrolu potravin a zdravotnictví (Food and Drug Administration).  Vynálezce a současně vlasník patentu je Stuart Meloy, chirurg, anesteziolog a specialista na problematiku bolestivosti, který pracuje ve Winston-Salem v Severní Karolíně (USA). 

Princip přístroje uveřejnil v roce 2001 odborný časopis New Scientist.

Jedná se o invazivní chirurgickou techniku, kterou jsou do oblasti bederní páteře zavedeny elektrody. Ty jsou napojeny na zdroj impulsů. Generátor impulsů s bateriemi má velikost menší cigaretové krabičky a implantuje se pod kůži do oblasti hýždí. V případě „potřeby“ se  prostřednictvím dálkového ovladače aktivuje stimulátor, který začne  do elektrod vysílat elektrické impulsy obdobné těm, kterými si neurony předávají signál bolesti.
Meloye k myšlence zhotovit toto zařízení přivedla náhoda.  Jako chirurg často prováděl zákroky, při kterých se pacientovi zavedou do míst poblíž nervů elektrody a s jejich pomocí se nepatrnými výboji elektrického proudu pacientovi pomáhá od úporných bolestí. Tyto operace se provádějí při vědomí a pacient sám hlásí operatérovi, v kterých okamžicích cítí největší úlevu.
Při jednom takovém výkonu pacientka náhle důtklivě začala sténat. Meloy se s obavou zeptal co se stalo. Pacientka odvětila: „Vy byste to měl naučit mého manžela jak se to dělá“...
Obdobnou zkušenost s drážděním některých nervů a následných reflexních jednání, jistě mělo více chirurgů, ale jen Meloyho napadlo nechat si metodu patentovat. 
Meloy se zpočátku domníval, že bude mít v ordinaci zástupy žádostivých žen. Skutečnost je nyní ale taková, že ty, které by si byly ochotny nechat voperovat implantát, se mu daří nacházet jen obtížně. Výkon dosud podstoupila pouze jedna žena. Údajně úspěšně a s následným patřičným zadostiučiněním. Vdaná žena, účetní z Piedmontu ve věku 48 let, která měla stimulátor zapůjčen k odzkoušení jej údajně nehodlá vrátit, zaplatí si jej.  Jméno vdané ženy ale nebylo zveřejněno. Druhá adeptka se k zákroku již připravuje. Aby ale mohl Meloy  ministerstvu zdárně doložit vyhodnocení testu, zbývá mu dát dohromady ještě osm dalších žen. Jak bylo zveřejněno, uchazečky se mohou hlásit přímo na telefonu Meloyho kanceláře: 001 336 765 6181.


Jistě je hodně žen, které by si zmíněné zařízení zasloužily a na nichž by bylo hříchem šetřit. V případě celé řady vedoucích pracovnic, bychom jistě ochotně investovali i do rezervních ovladačů.
Ale dost žertů a teď vážně, pánové. Doma většinou škudlíme a tak bychom se měli alespoň snažit přesvědčovat, že i vibrátor dokáže splnit účel stejně dokonale. Pokud totiž neuspějeme a nezaberou ani argumenty, že není třeba mít dráty v páteři a krabici s vypínačem na hýždi, budeme mít třináct tisíc dolarů ještě o kousek stranou.

Datum: 28.11.2003
Tisk článku

...a zeptala se HMOTA: Proč jsem? - Vyskočil Stanislav
 
 
cena původní: 129 Kč
cena: 124 Kč
...a zeptala se HMOTA: Proč jsem?
Vyskočil Stanislav
Související články:

Ženský orgasmus je v genech     Autor: Josef Pazdera (22.02.2005)Diskuze:

To tu už bylo dávno...

Zdenek,2005-06-23 09:50:46

www.bdsm.cz - Ten, co si říká Elefernus, to některým zájemkyním udělá i zadarmo. :D

Odpovědět

A cokdyby

Abe,2004-04-07 15:30:51

to tlacitko drzely zmackle furt ? Nemelo by to pozdeji stejny efekt jako droga... tedy ze si bude davat vetsi a vetsi davky bo si zvykne ze jen tak nejake polechtani uz ji nestaci ? S tim vysledkem ze nakonec na to bude mit konstantne zapnute a "nic" ?

OdpovědětTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace